У США пройшли масові акції за обмеження зброї

417
Сотні тисяч осіб вийшли на вулиці Вашинґтона, щоб взяти участь у загальнонаціональній акції

24 березня сотні тисяч осіб вийшли на вулиці Вашинґтона, щоб взяти участь у загальнонаціональній акції Марш за наші життя, присвяченій забороні на вільний продаж зброї. Марші та демонстрації під такими ж гаслами відбулися цього дня в сотнях міст США, а також у країнах Європи, Африки, Азії і в Австралії.

Про це повідомляє Голос Америки.

Організаторами протестної акції виступили учні школи Marjory Stoneman Douglas у Паркленд, штат Флорида, де 14 лютого внаслідок стрілянини загинули 17 людей. Після цього активісти почали кампанію, що незабаром стала загальнонаціональною, вимагаючи заборонити вільний продаж зброї та посилити контроль у цій сфері. Незважаючи на широку громадську підтримку, федеральна влада у Вашинґтоні та Конґрес США поки не відповіли на вимоги школярів із Флориди.

Організатори національної акції стверджують, що менш ніж за два місяці їм вдалося зібрати 3,8 мільйона доларів. Ці гроші підуть на підтримку кандидатів, які виступають за посилення контролю над зброєю, на майбутніх проміжних виборах до Конгресу США, що відбудуться восени.

До слова, ініціативу школярів публічно підтримали багато знаменитостей у США.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв