У Херсоні затримали одіозну представницю «Міністерства безпеки «ДНР»

2171
Еліна Борозенна – «молодший лейтенант» так званого міністерства держбезпеки «ДНР»

У Херсоні українська контррозвідка затримала «офіцера» так званих спецслужб «ДНР», діяльність якої пов’язана з Кримом і Донбасом, де вона пропагувала «русскій мір» і вербувала мешканців окупованих територій і збройних бандформувань бойовиків.

Про це ідеться у сюжеті ТСН.

Еліна Борозенна – «молодший лейтенант» так званого міністерства держбезпеки «ДНР». Після затримання вона зізналася, що займалася «інформаційною підтримкою ідей «ДНР». За її словами, працювати на «спецслужбу» бойовиків її переконав чоловік, Іван Борозенний – колишній офіцер МВС України в Криму, котрий зрадив присязі і став агентом ФСБ. Нові керівники направили зрадника з анексованого півострова до Донецька – на підсилення каральних структур окупантів.

Результатом роботи сім’ї стали численні агітки, які мали б переконати населення вступати до лав збройних формувань окупантів. Наприклад: «Чоловіки, які воюють за Новоросію! Подаруйте своїм жінкам на 8 березня не букет квітів, а букет свіжезрізаних шевронів. Ні ріжте вуха, зрізайте шеврони!».

Слід підкреслити, що така ненависть до «київської хунти» не завадила дівчині приїхати на підконтрольну територію, аби оформити закордонний паспорт.

«Скажімо так, він відкриває можливості більш широкі, спрощує процедури переміщення», – стверджує Еліна Борозенна.

За її словами, серед бойовиків чимало таких, хто так само отримує чи уже отримав українські документи. Це підтверджує й українська контррозвідка. Це показує, що «русскій мір» розчарував бойовиків, тому вони шукають більш комфортні умови для життя. Однак на поблажливість розраховувати терористам не варто.

Долею зрадниці тепер опікуватимуться слідчі СБУ – комфорту вони не обіцяють, однак гарантують справедливий суд.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв