Експерт зробив песимістичний прогноз щодо майбутнього Донбасу

185
Науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко висловив думку, що навіть протягом найближчих двох років Україні не вдасться зробити прогресу щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

На думку експертів Інституту євроатлантичного співробітництва, Мінські домовленості не можуть повноцінно забезпечити врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях Донбасу.
«Щодо політичного комплексного врегулювання – треба бути свідомими й розуміти, що його не реалізують ні цього, ні наступного року. Це дуже довгий процес. Я думаю, що він буде не менш довгий, ніж палестинське врегулювання. Чомусь мені так здається. Дай Бог, щоб не настільки кривавим», – наголосив в ефірі 5 каналу Сушко.
Додамо, 29 квітня під час засідання Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі сторони вкотре домовилися про припинення вогню на Сході України. Рішення набуде чинності вже 30 квітня, проте, як завжди, постає питання, чи виконуватимуть ці умови бойовики так званих ДНР і ЛНР.

Коментарi

Коментарiв