У Польщі пообіцяли не вказувати Україні у виборі героїв

494
Ціхоцький переконує: Польща не зацікавлена у погіршенні відносин із Україною

Польща не зацікавлена в тому, щоб «усі відносини з Україною затьмарювали деякі історичні проблеми». У цьому запевнив заступник міністра закордонних справ країни Бартош Ціхоцький – передає Польське радіо.

«Думки про те, що Варшава хоче вибирати Україні героїв або вплинути на зміст українських підручників з історії, є абсолютно невиправданими», – заявив Ціхоцький.

Водночас він додав, що польський уряд «не може погодитися на те, щоб полякам відбирали право поховати своїх близьких, засвітити лампадку та помолитися».

«Польща має багато чого запропонувати Україні, тому що ми вважаємо це також нашим інтересом. Наша економіка потребує українських працівників, наші університети українських студентів, наш бізнес українських менеджерів. Те, що відбувається на Донбасі, і що відбувається в Криму є для нас питанням національної безпеки – ми не можемо погодитися з цим не тому, що ми хочемо зробити приємність нашим партнерам у Києві, а тому, що це також знижує рівень нашої безпеки», – зазначив посадовець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв