Кучма закликав бойовиків не порушувати режим тиші на свята

214
30 квітня представник України у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма закликав бойовиків так званих ДНР і ЛНР дотримуватися режиму припинення вогню принаймні на свята, як вони це обіцяли.

«Напередодні у Мінську Тристороння контактна група заявила про підтримку режиму повного припинення вогню починаючи з 30 квітня 2016 року. Однак, станом на 30 квітня мають місце порушення такого режиму з боку окремих районів Донецької й Луганської областей», – зазначив Кучма.
Він також додав, що порушення режиму тиші цієї доби зафіксували в Широкиному, Авдіївці й Мар’їнці. Зокрема, терористи використовували заборонені відповідно до Мінських домовленостей міномети.
Дипломат наголосив, що українська сторона виконувала й виконує положення домовленостей і не відповідає на численні провокації російських найманців, які досі продовжуються – передає Українська правда. 
«Щодо ситуації на Донбасі, закликаю Російську Федерацію, а також так звані ДНР і ЛНР, як сторони ухвалених Мінських домовленостей, виконувати взяті на себе зобов’язання щодо припинення вогню напередодні Великодніх свят», – заявив український представник.

Коментарi

Коментарiв