Сербського дипломата в Косово арештовували з гранатами й автоматами (відео)

286
У Косово затримали Марка Джурича, головного сербського парламентера між Белградом та Приштиною у переговорах, координованих ЄС

З’явилося відео захоплення у Косово Марка Джурича, головного сербського парламентера між Белградом та Приштиною у переговорах, координованих Європейським Союзом.

Нагадаємо, 26 березня в’їзд до Косова заборонили міністру оборони Сербії, головному сербському парламентеру між Белградом та Приштиною у переговорах, координованих ЄС, старшому помічнику президента Сербії та міністру культури.

Відео у YouTube опублікувало видання Rts.rs.

На відео видно, як поліція Косова в чорній формі з автоматами та у бронежилетах оточила район та будівлю, куди на зустріч у Косовську Мітровицю приїхав сербський політик.

Вхід до будівлі перекрили протестувальники, однак поліція Косова, застосувавши гранати, увійшла всередину.

Крім того, поліція перекидає столи та стільці у залі засідання всередині будівлі.

Як відомо, поліція Косова затримала сербського чиновника, який без дозволу в’їхав на територію частково визнаної держави на Балканах.

Затримання політика спричинило протести, поліція у відповідь застосувала сльозогінний газ та світлошумові гранати.

За інформацією сербського телебачення, під час інциденту їхній оператор був поранений.

«В’їзд Джурича в Косово є порушенням закону, конституційного ладу та брюссельських домовленостей», – стверджує заступник прем’єр-міністра Косова.

«Такі дії є вкрай небезпечними і призначені для того, щоб дестабілізувати ситуацію в Косово. Косово буде приймати всі необхідні заходи для підтримки мирної ситуації на нашій території», – додав політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв