Заборона Меджлісу викрила головний план Путіна щодо Криму

502
Український журналіст Сергій Руденко висловив думку, що заборона Меджлісу кримськотатарського народу остаточно засвідчила план Президента РФ Владіміра Путіна щодо перетворення Криму на військово-морську базу.

«В умовах окупації для Російської Федерації небезпечно тримати біля своїх стратегічних об’єктів людей, готових у будь-який момент заблокувати військові частини або склади», – пояснив у коментарі Німецькій хвилі журналіст.
За його словами, забороною Меджлісу російська влада вирішила продемонструвати США,  у Криму ця ситуація надовго. Крім того, Руденко спрогнозував  запровадження чергових економічних санкцій проти РФ, оскільки міжнародне товариство вже засудило порушення прав кримських татар і репресії щодо них.
«Почавши війну проти кримських татар, Путін, схоже, навіть не усвідомлює, до чого все це призведе. У Криму проживає близько 300 тисяч представників цього народу. Це – трохи більше 10% усього населення півострова. Заборона Меджлісу не вирішить для російського лідера головного питання: кримські татари ніколи не будуть його сприймати як свого лідера», – наголосив він.
Журналіст також пояснив, що кримські татари вже зрозуміли неможливість вільно жити на власній землі без звільнення півострові від російської окупації. Саме тому їхньою основною метою є повернення Криму Україні.
«Меджліс – досить серйозний і вірний помічник для української влади в боротьбі за повернення Криму. Російська заборона на час призупинить розвиток кримськотатарського руху на півострові, але вона навряд чи вб’є віру корінного народу в те, що справедливість є і за неї варто боротися. Головне, щоб ця віра не згасла, і щоб її не зрадили», – підкреслив Руденко.

Коментарi

Коментарiв