На Донбасі зростає кількість обстрілів і жертв, – Штайнмайєр

283
Глава Міністерства закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр повідомив, що члени «нормандської четвірки» запланували наступне засідання на 11 травня поточного року.

У коментарі Welt am Sonntag німецький високопосадовець зазначив, що міністри закордонних справ країн «нормандської четвірки» під час наступного засідання планують обговорити пропозиції Організації з безпеки та співробітництва в Європі щодо стабілізації режиму тиші на Донбасі.
«Я вважаю за необхідне наново вдатися до руйнування блокади між Україною й Російською Федерацією», – наголосив Штайнмайєр.
За його словами, дипломат також планують обговорити підготовку до проведення місцевих виборів на територіях тимчасово окупованого Донбасу. Він також наголосив, що протягом останнього часу порушення режиму тиші викликає все більше занепокоєння, оскільки кількість обстрілів і жертв стає усе більше.
Додамо, 14 квітня 2016 року після призначення Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра України Штайнмайєр нагадав йому про необхідність активної роботи над запровадженням реформ.

Коментарi

Коментарiв