Посольство Росії у США влаштувало у Twitter нахабне опитування

858
Російське посольство у США створило зухвале опитування

Російське посольство у США на своїй сторінці у Twitter влаштувало опитування, у рамках якого дипломатична установа хотіла дізнатися у користувачів, яке генеральне консульство Америки в Росії варто закрити.

«Адміністрація Трампа закрила російське генконсульство у Сіетлі. Якби вам випала нагода вирішувати, то яке генеральне консульство США в Росії ви б закрили?» – ідеться у дописі, в якому також є інтерактивне опитування, де пропонується вибрати між дипломатичними представництвами у Владивостоці, Єкатеринбурзі та Санкт-Петербурзі.

На думку журналістів CNBC, це опитування, очевидно, є прямим викликом рішенню адміністрації Дональда Трампа щодо видворення 60 російських дипломатів і про закриття російського консульства в Сіетлі у зв’язку зі спробою вбивства колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочки у Великій Британії.

Нагадаємо, нещодавно слідство встановило, що Скрипаля та його доньку отруїли сильнодіючою нервово-паралітичною речовиною «Новичок». У британській розвідці стверджують, що до отруєння причетна Росія.

14 березня прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про видворення 23 російських дипломатів. Про рішення вислати дипломатів РФ оголосили ще низка країн ЄС та США, а також Україна.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв