Тимошенко та Бойко пропустили 90% голосувань Ради у березні

243
Тимошенко із Бойком очолили антирейтинг прогульників голосувань у ВРУ

Лідери двох фракцій ВРУ пропустили 90% голосувань парламенту у березні.

Про це повідомляє Комітет виборців України.

Усього протягом місяця відбулося 15 пленарних засідань, на яких було проведено 399 голосувань.

У березні Юрій Бойко та Юлія Тимошенко взяли участь лише в 6% та 8% голосувань відповідно. Співголова фракції «Опозиційний блок» проголосував 25 разів, лідерка ВО «Батьківщини» – 32 рази із 399 можливих.

Крім того, Тимошенко була відсутня в залі парламенту при голосуванні за притягнення до кримінальної відповідальності, надання згоди на затримання та арешт Надії Савченко. При цьому очільниця «Батьківщини» запевнила,, що перебувала на момент голосувань у закордонному відрядженні. Однак, відповідно до інформації на веб-сайті ВРУ, політик пропустила пленарне засідання 22 березня «з невідомих причин».

Бойко офіційно перебував на момент голосувань щодо Савченко в парламенті, однак участі в них не брав. Крім того, лідер «Опоблоку» не голосував щодо постанови ВРУ про невизнання легітимності виборів президента Росії в окупованому Криму.

Показово, що Юрій Бойко ігнорував голосування ВРУ попри те, що був письмово зареєстрований на всіх 15 засіданнях. Юлія Тимошенко пропустила 9 засідань (6 – через хворобу, 3 – з невідомих причин). Т

Крім того, невисокі показники участі в голосуваннях у Олега Ляшка – взяв участь у 61% голосувань. При цьому політик був зареєстрований на всіх, крім одного, засіданнях ВР. Голова фракції «Самопомочі» Олег Березюк проголосував у 77% випадків, Максим Бурбак із «Народного Фронту» – 84%, Артур Герасимов із БПП – 94%.

Лідери двох фракцій пропустили 90% голосувань ВР у березніЛідери двох фракцій ВР пропустили 90% голосувань у березні….

Опубліковано КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ 27 березень 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв