Нардеп Геращенко живе в елітній квартирі тестя без доходів (фото, відео)

305
Геращенко живе в орендованій квартирі за 3 тисячі доларів на місяць

62-річний Олексій Шамбур платить за оренду квартири для родини народного депутата Антона Геращенка. Вартість оренди квартири, за оцінкою ріелтора, становить до 3 тисяч доларів на місяць.

Про це ідеться у розслідуванні програми Наші гроші з Денисом Бігусом.

«До квартири на 190 квадратних метрів в одному з найвідоміших будинків у центрі Києва родина Антона Геращенка в”їхала на другий рік його депутатства – у 2016 році. У той же рік тесть нардепа, Олексій Шамбур зареєстрував ФОП із «наукової діяльності» і почав фінансувати проживання зятя», – зазначають журналісти.

«Це наше спільне з тестем рішення, нас це влаштовує», –  прокоментував ситуацію нардеп.

При цьому журналісти виявили, що Олексій Шамбур постійно проживає у Полтаві. За інформацією програми, він близько 10-років не отримував доходу, а з 2016 року встиг заробити близько 270 тисяч гривень. Водночас його витрати на оренду квартири, в якій він не живе, перевищують півтора мільйона гривень. Окрім того, ще близько мільйона Шамбур у тому 2016 році виклав за позашляховик Santa Fe, яким користується Геращенко.

Народний обранець у коментарі журналістам запевнив, що тесть оплачує квартиру з накопичень, однак яким чином зароблених, сказати не зміг.

«На поверсі, на якому мешкає нардеп, під час здачі будинку була одна квартира, пізніше «розбита» на дві – 190 кв. м і 70 кв. м. Доступ на поверх повністю перекритий: вихід на сходи зачинений, а обидва ліфти не піднімаються на цей поверх без використання спецключа, що є не надто типовим для орендованого житла», – підкреслюють журналісти.

Власником обох квартир записаний 62-річний Олександр Даниленко, який, маючи житло на Печерську, живе на околиці найвіддаленішого житлового масиву Києва – Троєщині.

Даниленко лише «з другої спроби» згадав, що Геращенко винаймає в нього житло.

Під час підготовки матеріалу власником сусідньої з Геращенко квартири замість Даниленка став адвокат Сергій Нижний, який 2016 року працював з помічницею нардепа, додали журналісти. Однак юрист зв’язок спростовує: «Усі знають нардепа Антона Геращенка, багато моїх колег могли представляти його інтереси. Сам же я цього ніколи не робив».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв