У в’язниці Венесуели спалахнув бунт: заживо згоріли понад 60 осіб (фото, відео)

272
У Венесуелі унаслідок пожежі в центрі утримання ув'язнених загинули десятки осіб

У місті Валенсія у Венесуелі унаслідок пожежі в центрі утримання ув’язнених при поліції штату Карабобо загинули 68 осіб.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на генерального прокурора країни Тарека Вільяма Сааба.

Щоправда місцеві ЗМІ стверджують, що насправді загинуло 78 осіб, 10 із яких – жінки. Кількість жертв може зрости через важкий стан потерпілих.

Вогонь спалахнув у переповненому людьми приміщенні після того, як в ньому почався бунт під час відвідування ув’язнених родичами.

Ув’язнені вирішили взяти одного з відвідувачів у заручники і поранили його ножем. Вони вимагали від влади виконання певних умов. Оскільки чиновники не відповіли на їхні вимоги, вони почали палити матраци – саме так спалахнула пожежа.

Офіційних коментарів від влади поки не було. Усього у центрі перебувало понад 100 осіб.

Поліція застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати родичів, оточила в’язницю і намагалася проникнути всередину.

Із будівлі в’язниці було чути звуки стрілянини, після чого з’явилися клуби чорного диму. За словами матері одного з ув’язнених, її син встиг подзвонити їй і повідомити, що їх хочуть убити, розлив бензин прямо у камері.

Загиблі жінки були з числа відвідувачів, які прийшли провідати ув’язнених чоловіків. Частина загиблих померла від опіків, інші – від задухи продуктами горіння.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв