Адвокати розробили запасний план повернення Савченко

328
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, льотчиці Надії Савченко Ілля Новіков заявив, що її захист має запасний план її повернення додому.

Раніше 24 повідомляв, що під час зустрічі з заступником Державного секретаря США Вікторією Нуланд Президент України Петро Порошенко домовився про дату повернення Савченко – 20 травня.
ЗМІ Російської Федерації неодноразово поширювали фейкові повідомлення про домовленості щодо повернення українки, проте нині ця інформація має ґрунтовні підстави. За словами адвоката, в разі зриву попередніх домовленостей із РФ захист нардепа має запасний план. 
«Я оптиміст і вірю, що Савченко повернеться до України в кінці травня або на початку червня. Якщо цього не відбудеться, то ми використаємо план «Б». Але про нього поки говорити зарано», – наголосив Новіков.
Нагадаємо, 22 березня поточного року російський суд ув’язнив Савченко до 22 років позбавлення волі та призначив штраф у розмірі 30 тисяч рублів. Судді проігнорували будь-які докази невинуватості льотчиці й визнали її винною у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетині кордону.

Коментарi

Коментарiв