Саакашвілі боїться повторення трагедії «2 травня» в Одесі

186
Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що цього року провокатори можуть повторити  події трагедії «2 травня», розслідування деталей якої досі не завершилося.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року на марш футбольних фанатів і проукраїнських сил у самому центрі Одеси напали проросійські активісти з вогнепальною зброєю. Внаслідок інциденту загинуло шестеро учасників маршу. Пізніше проукраїнські демонстранти зібралися вже на нову акцію й вирушили до наметового табору проросійських активістів, розташованого на площі Куликове поле.
Проросійські протестанти сховалися в Будинку профспілок. Пізніше там виникла пожежа, внаслідок якої загинуло понад 40 осіб, понад 200 активістів отримали поранення. За словами Саакашвілі, українські спецслужби володіють інформацією щодо заворушень в Одесі на річницю трагедії.
«Роковини 2 травня використовуються силами, які не хочуть миру в Україні, а сили це і зовнішні, і внутрішні. У мене немає жодного сумніву в тому, що вони готують провокації. Вони прагнутимуть використати цей день для того, щоб розгойдати ситуацію в Одесі і в Україні в цілому», – зазначив глава Одеської ОДА.
На його думку, в місті є особи, які незадоволені змінами, що відбулися протягом останнього року: «Це корупціонери, місцеві мафіозі. Багато з них пов’язані з російською владою дуже тісними зв’язками – це не викликає жодного сумніву».

Коментарi

Коментарiв