Кримські татари можуть створити власну армію

274
Координатор громадської блокади Криму Ленур Іслямов закликав кримських татар створити власну армію задля захисту нації.

В інтерв’ю Крим.Реалії Іслямов висловив надію, що після заборони Меджлісу окупаційною владою півострова кримські татари врешті усвідомлять необхідність створення власної армії. На його думку, це стане новим напрямом у політиці боротьби проти анексії Криму.
«Можливо, нині кримськотатарський народ зрозуміє, що все-таки треба створювати власну армію. У нас є політичні свої сили, у нас є депутати Верховної Ради, але у нас немає власної армії. Тому ми повинні зробити так, щоб у нас було формування у складі Збройних Сил України в особі батальйону Номана Челебіджихана. Ми цього прагнемо», –  наголосив координатор блокади півострова.
Нагадаємо, 26 квітня поточного року так званий Верховний Суд Криму, контрольований Російською Федерацією, визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією й заборонив його діяльність. 
На думку народного депутата України, лідера кримських татар Мустафи Джемілєва, скасування заборони представництва цього народу малоймовірне, проте воно буде можливим у разі відповідної вимоги міжнародного товариства й сильного тиску на РФ.

Коментарi

Коментарiв