Бойовики вперше протрималися добу без провокацій

297
Прес-центр Штабу АТО констатував, що протягом 1 травня 2016 року бойовики так званих ДНР і ЛНР уперше за тривалий час не здійснювали провокацій щодо українських бійців.

У день святого Воскресіння Хрестового, бойовики проросійських незаконних збройних формувань уперше за досить тривалий період часу не вдавалися до збройних провокацій проти українських захисників, – ідеться у зведенні прес-центру Штабу АТО за 1 травня. 
Однак, незважаючи на зниження бойової активності противника, воїни сил антитерористичної операції пильно стоять на своїх позиціях, перебувають у повній готовності дати гідну відсіч ворогу, – додав представник Штабу.
Затишшя на фронті дозволило українським військовослужбовцям відсвяткувати одне з найбільших християнських свят. Із цієї нагоди, до співвітчизників звернувся речник АТО Антон Миронович: 
«Разом із вірянами в різних населених пунктів Донбасу, українські воїни взяли участь у спільних Богослужіннях, святили паски, обмінювалися великодніми подарунками і молилися за мир у нашій країні й якнайшвидшу Перемогу».
Додамо, напередодні Великодня російські найманці таки порушили домовленості щодо режиму тиші. 30 квітня вони майже 30 разів відкривали вогонь по українських позиціях, унаслідок бою поблизу Авдіївки загинув боєць АТО, грузин Резо Циклаурі.

Коментарi

Коментарiв