«Нафтогаз» терміново укладає додаткові угоди для продовження опалювального сезону

340
«Нафтогаз України» укладає додаткові угоди на продаж газу з теплокомуненерго і ОСББ

НАК «Нафтогаз України» укладає додаткові угоди на продаж газу з теплокомуненерго та об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, які керують котельнями на газі.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Процес укладення нових угод не міг стартувати без публікації постанови Кабінету Міністрів №228, яка пролонгує «Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу…» до 1 червня 2018 року.

Постанова була опублікована вранці 31 березня.

«Нафтогаз» підготував проекти додаткових угод, які пролонгують дію договорів постачання природного газу із теплопостачальними підприємствами.

«Без цього ми, на жаль, не мали права розсилати і укладати додаткові угоди. Ми вивели вчора людей і усім контрагентам розіслали додаткові угоди. Сьогодні приймаємо документи і надаємо номінації», – повідомили у компанії.

«Для отримання номінацій на першу декаду квітня поточного року теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше підписати додаткові угоди зі свого боку та передати їх на адресу компанії», – підкреслили у «Нафтогазі».

Сьогодні опубліковано постанову №228, і ми отримали можливість укласти додаткові угоди на продаж газу з теплокомуненерго…

Опубліковано Нафтогаз України – Naftogaz 31 березень 2018 р.

Очільник НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв у своєму Facebook закликав керівників облгазів долучитися до процесу з метою недопущення зупинок у газопостачанні споживачів, які отримують газ за механізмом ПСО.

Однак, додали у компанії, несвоєчасне укладення додаткових угод не відобразиться на газопостачанні ТКЕ та ОСББ: «Це, в будь якому разі, не питання відключення від газопостачання опівночі. До того є ще декілька кроків, тим більше, що вчора вже було відомо, що ми розіслали додаткові угоди і надаємо номінації».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв