«ІДІЛ» планує атаки на фанатів з Англії під час ЧС-2018 у Росії – ІноЗМІ

250
Плани терористів «ІДІЛ» розшифрували у додатку Telegram

Терористи «Ісламської держави» планують під час Чемпіонаті світу з футболу в Росії здійснити бомбардування вболівальників збірної Англії. Задля цього бойовики будують безпілотники.

Про це повідомляє Daily Star Sunday.

Плани терористів «ІДІЛ» були розшифровані в додатку Telegram. На одному з фото, яке здобули експерти з кібербезпеки, видно, як безпілотник транспортує протитанкові ракети. Окрім того, у підписі до фото ідеться, що бомби такого типу випускаються саме в «Ісламській державі».

Директор секретної служби президента Росії Владіміра Путіна повідомив, що за останні роки понад 4,5 тисячі громадян РФ виїхали за кордон, щоб приєднатися до джихадських груп. У ФСБ побоюються, що терористи, навчені в Сирії, Іраку та Афганістані, повернуться в Росію, щоб спричинити хаос на прийдешньому чемпіонаті світу.

Видання підкреслює, що серед антитерористичних заходів, особисто схвалених Путіним, існують обмеження на продаж зброї та вибухових речовин у тих регіонах, які прийматимуть чемпіонат світу, заборона на використання дронів біля стадіонів та попередня ідентифікація особистості всіх власників квитків.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв