У Британії подумають про нові санкції проти Росії

308
Посол Великої Британії в Україні Джудіт Ґоф

У питанні запровадження нових санкцій щодо Росії у справі про отруєння екс-офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньки все залежатиме від подальших кроків Кремля.

Про це в ефірі телеканалу ICTV заявила посол Великої Британії в Україні Джудіт Ґоф, передає Інтерфакс-Україна.

«Поки ми не оголошували нових санкцій, крім тих, які вже запроваджено, але очевидно, що все буде залежати від подальших кроків Росії. Головне, про що ми будемо у подальшому піклуватися – це наша національна безпека», – підкреслила дипломат.

Вона також додала, що висилка російських дипломатів – не просто акт солідарності з Великою Британією: «Це також дуже чітка відповідь на те, що ми вважаємо загрозою нашій колективній безпеці. Це результат не лише хорошою дипломатії, а й колективного почуття, що ми зіткнулися з новим і дуже важким викликом Росії»,

За словами посла, Британія не має наміру обмежувати своїх футбольних фанатів і команди щодо відвідування ЧС-2018, який відбудеться в Росії.

«Щодо ідеї про те, що ми нібито намагаємося зірвати Чемпіонат світу з футболу – це нонсенс. Британці – істинна футбольна нація, і ми хочемо дивитися хороший футбол, тут немає конспірології. Але ми не будемо відправляти офіційні делегації, членів уряду і королівської сім’ї на Чемпіонат світу. Разом із тим, ми не прагнемо обмежувати англійська футбольних фанатів і команди, проте намагаємося бути впевненими у їхній безпеці», – підсумувала Ґоф.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв