Адвокат підтвердила подання документів на екстрадицію Кольченка й Сенцова

276
Адвокат засудженого в РФ українця Олександра Кольченка Світлана Сидоркіна підтвердила, що її підзахисний і інший політв’язень Олег Сенцов подали документи на екстрадицію до України.

У коментарі Эхо Москвы Сидоркіна наголосила, що документи на екстрадицію вже повинно було отримати Міністерство юстиції Російської Федерації, проте захист українців іще не отримав офіційного підтвердження.
На її думку, Геннадій Афанасьєв і Юрій Солощенко (українці, яких як і Кольченка й Сенцова звинуватили у підготовці терактів у Криму) також подали документи на екстрадицію. 
Раніше представник Міністерства юстиції РФ повідомив, що резолюцію про повернення Кольченка додому ухвалюватиме суд регіонів, де його тримають під вартою, проте лише після відповідного рішення українського суду. Російська сторона також наголосила, що відповідно до Конвенції Ради Європи 1983 року про передачу засуджених осіб, документи щодо повернення Кольченка нададуть Мін’юсту Російської Федерації для подальшої передачі Міністерству юстиції України.

Коментарi

Коментарiв