Кримські татари запланували масштабний мітинг

291
Координатор громадської блокади анексованого півострова Ленур Іслямов повідомив, що 18 травня, у День пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу, на адміністративному кордону з окупантом, Російською Федерацією, запланували масштабний мітинг.

В інтерв’ю Крим.Реалії Іслямов повідомив, що кримські татари запланували акції в кількох містах України, проте найбільш масштабний відбудеться саме в населеному пункті Генічеськ, поблизу контрольно-пропускного пункту «Чонгар» на адміністративному кордоні.
«Кримські татари з багатьох областей України збиратимуться тут. 18 травня плануємо великий мітинг кримських татар на блокаді. Дуже багато людей приїдуть із Криму, оскільки цього дня не дають можливість проводити акції на півострові, і Меджліс ухвалив рішення, що ті люди, які можуть собі це дозволити, вийдуть тут і скажуть усе те, що не можуть сказати у Криму», – наголосив координатор громадської блокади.
Він також підкреслив, що активісти готові до будь-яких провокацій, і навіть упевнені, що противник їх готує, проте вони здатні протистояти їм.
«Для нас це не просто день. Для нас це день, коли ми сумуємо за всіма померлими кримськими татарами, це трагедія, що зламала долі поколінь наших людей. Я сам народився у засланні, хоча мав народитися у себе на Батьківщині», – зазначив активіст.

Коментарi

Коментарiв