США вкотре визнали Україну одним із лідерів піратських держав

189
Згідно зі щорічним звітом Special 301 Торгового представництва США щодо захисту прав інтелектуальної власності у світі, Україна залишилася одним із лідерів списку Priority Watch List.

AIN зазначає, що статус, який цього року отримала Україна, не є кращим за Priority Foreign Country й є показником досить низького рівня захисту інтелектуальної власності в державі.
Аналітики, які створювали звіт, наголосили, що влада держав із цього переліку повинна сприйняти це як тривожний сигнал і нарешті розпочати якісь заходи щодо боротьби з піратством.
Поруч із Україною в переліку такі держави як Російська Федерація, Чилі, Індія, Китай, Венесуела, Аргентина. Однією з основних причин потрапляння нашої країни до списку експерти назвали високий рівень використання неліцензійних програм, зокрема йдеться про державні служби.
Для урядів важливо легітимізувати власну діяльність, щоби послужити прикладом поваги інтелектуальної власності для приватних компаній. Слід відзначити, що українська влада таки зробила певні кроки для подолання цієї проблеми. Зокрема, створено спеціальний підрозділ у Міністерстві внутрішніх справ, – зазначено у звіті.

Коментарi

Коментарiв