Активісти заблокували нардепів «Оппоблоку» в аеропорту

280
Український олігарх, громадський діяч Вадим Новинський із місця подій повідомив, що активісти станом на 16.00 2 травня вже кілька годин не випускають із одеського аеропорту народних депутатів від «Опозиційного блоку».

«Ми перебуваємо поруч із терміналом VIP, нас перевели сюди з загальної будівлі. Чекаємо вже кілька годин», – зазначив в ефірі 112 Новинський.
За його словами, до Одеси прилетіли глава «Опозиційного блоку» Юрій Бойко і нардеп Євген Бакулін, яких також не випускають за межі аеропорту. Олігарх заявив, що вони мають намір дочекатися священика та провести панахиду прямо тут.
Нагадаємо, одеські представники «Автомайдану» та «Правого сектора» заблокували нардепів у приміщенні аеропорту. Парламентарі прилетіли до міста, аби вшанувати пам’ять жертв трагедії на Куликовому полі. 
2 травня на Куликовому полі вже неодноразово виникали суперечки між присутніми активістами та правоохоронцями. Полісмени нікого не впускають на цю територію, оскільки нині спецслужби перевіряють інформацію щодо мінування.
Раніше глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що впевнений у підготовці провокацій на 2 травня цього року Російською Федерацією у зв’язку з річницею трагедії у Будинку профспілок. Саме тому місто сьогодні додатково охороняють кілька тисяч полісменів, нацгвардійців із бійців підрозділу СБУ «Альфа».

Коментарi

Коментарiв