У Криму жорстоко побили українця за національну символіку (фото, відео)

1798
Українця Ігоря Криничного побили через українську символіку на його автомобілі

В окупованому Криму двоє чоловіків жорстоко побили українця Ігоря Криничного через українську символіку на його автомобілі.

Активістка Ілона Карасян опублікувала у Facebook два відео, на яких Криничний продемонстрував свої побої. Вона підкреслила, що чоловік не приховував свою національну приналежність і відмовлявся оформлювати російський паспорт.

«Плювки, побої, тільки за те, що не приховував свою національну приналежність, неможливість отримати повною мірою медичну допомогу. Що далі? Нашивати на одяг особливі знаки, щоб відрізняти від людей інших національностей?» – наголошує активістка.

Сам Криничний зазначив, що побив його чоловік, який кожен день приходив і плював на його машину: «Я у нього запитав, навіщо він це робить. На що він мені відповів – тому, що я «укроп і фашист». Ось наслідки».

«Уже пройшло чотири дні після того, як мене побили. Три дні в лікарні пролежав і вигнали. Без російського паспорта в лікарні лежати не можна – не лікують. Я українець, який живе у Криму. Крим, Ялта – нічого не змінилося. Тільки стало небезпечно бути українцем», – підкреслив чоловік.

Крым. Ялта. 2018 год.Игорь Криничный:"бути украïнцем в Криму стало небезпечно".Пример того, каким может оказаться в…

Опубліковано Illona Karaçan 2 квітня 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв