Я захищаю тільки невинних – екс-адвокат Савченко не захищатиме їй вдруге

1290
Марк Фейгін не хоче вдруге захищати Савченко

Колишній адвокат народної депутат України Надії Савченко Марк Фейгін, який захищав її в Росії, прокоментував відмову теперішнього адвоката від політика. Також він запевнив, що відмовився б знову захищати підозрювану.

Про це він розповів ефірі 24.

«Що було, те було. Навіщо зараз про щось шкодувати. Але я б її не почав захищати зараз. Я вже її одного разу врятував. Не можна врятувати людину 2, 3, 100 разів», – зазначив Фейгін.

За його словами, Савченко впорається та, незважаючи на те, що від неї відмовився адвокат, вона зможе найняти нових.

Також він запевнив, що не захищав би Надію через низку причин. Зокрема, Фейгін не вважає, що в Україні їй загрожує незаконний і дискримінаційний суд, оскільки існує багато політичних справ, де людей звільняють. Нічого схожого в Росії не може бути взагалі.

«Савченко врятували в Росії. Там її звинувачували у скоєнні злочинів, які вона не робила. Але ж в Україні цілком інші звинувачення, і цілком інші докази її провини. Я не передбачаю суд та слідство, нехай вони вирішують. Тим не менш, я бачу, що є представлені докази. А я, розумієте, захищаю тільки невинних. Такий в мене принцип», – підкреслив адвокат.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв