G7 схвалила підвищення тарифів на газ в Україні

269
Міністри енергетики країн «Великої сімки» оприлюднили спільну офіційну заяву щодо підтримки енергетичної галузі в Україні, в тому числі у зв’язку з підвищенням тарифів на газ.

Нагадаємо, 27 квітня 2016 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про підвищення єдиної вартості газу для населення на рівні 6879 гривень за тисячу кубометрів. 
Ми вітаємо істотні реформи у галузі енергетичної політики України, враховуючи реформи системи енергетичних тарифів газового сектору, – цитує Лівий берег заяву міністрів енергетики G7.
Високопосадовці також схвально оцінили готовність української влади продемонструвати «необхідні умови для створення всебічної енергетично ефективної програми, орієнтованої на газово-теплову галузь». 
Представники країн «Великої сімки» пообіцяли, що продовжать підтримувати енергетичну безпеку України й державі, «які потерпають від перебоїв постачання енергії».
У контексті кризи між Російською Федерацією й Україною ми повторюємо, що питання енергетики не повинно використовуватися як метод політичного примусу, ані як загроза енергетичній безпеці. Ми далі готові підтримувати українську сторону й інші країни, які почуваються вразливими в питанні постачання енергії, – йдеться в документі. 
Крім того, міністри пообіцяли сприяти створенню в таких державах стійкої енергетичної системи, здатної бути конкурентоспроможною.

Коментарi

Коментарiв