Олександр Солонько: Реакція влади на марш націоналістів викликає питання у її адекватності і компетентності

324
Політичний аналітик Олександр Солонько

Реакція влади та частини креативного класу, що на неї працює на Марш «За українське майбутнє без олігархів» черговий раз викликає питання в їхній адекватності. І компетентності.

Деякі «аналітики», які кинулися писати пости про черговий «похорон правих». Я уже збився рахувати який це в списку за останні роки. При цьому, пасажі про пусті вимоги і нічого крім гасел насправді наштовхують на те, що люди халатно ставляться до своєї роботи.

Адже гасла були лиш похідним від чіткого переліку вимог та списку законопроектів, які влада тупо блокує вже доволі довго. Таких чітко сформульованих і конкретних вимог не виносили на розгляд суспільства в ході жодного протесту мабуть з часів Революції Гідності. Звісно, нема межі досконалості, але в плані смислового навантаження марш був справді дуже добре підготовленим, на нього вийшли дуже якісні люди, які чітко знали чого хочуть.

Не обійшлося і без образи за те, що президента-олігарха назвали навіть більшою загрозою, ніж Путіна. Знову на горизонті замаячила «рука Москви». Тут всім варто заспокоїтися, бо націоналісти мають чітку межу в своїх діях – не нашкодити країні, з якою себе асоціюють. Україні звісно. Натомість президент-олігарх та його колеги по виду такого блоку не мають. Тому вони оцінюються так високо в плані загроз.

Загалом, реакція передбачувана та доволі інтелектуально млява. Схоже, правлячий клас просто боїться втягуватися в дискусію з приводу запропонованої націоналістами політичної пропозиції, адже якщо піде далі обговорення гасел та маршів як форми подачі інформації суспільству і тиску на влади, то програє.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв