Чому Луценку вигідна справа Бубенчика: думка політолога

281
Хто отримав найбільшу користь від справи активіста Майдану Івана Бубенчика?

Найбільшу користь від справи підозрюваного у стрілянині по «Беркуту» в лютому 2014 року активіста Майдану Івана Бубенчика отримав очільник Генеральної прокуратури України Юрій Луценко.

Таку думку в коментарі Апострофу висловив політолог Петро Олещук.

Нагадаємо, 4 квітня Луценко ухвалив рішення про зміну групи прокурорів у справі Бубенчика, яку очолила заступник очільника ГПУ Анжела Стрижевська.

5 квітня Стрижевська відкликала клопотання про тримання Бубенчика під вартою через непереконливі докази.

«Луценко на посаді генпрокурора продовжує залишатися великою мірою політиком і працює у звичній для нього манері інформаційних приводів. Раніше він використовував тему резонансних справ, якими займається ГПУ, зокрема процесу над Януковичем. Однак у них необхідно було показувати результат, домогтися якого часто складно», – підкреслює Олещук.

«Нині ж з’являється геніальна схема з Бубенчиком. Її геніальність у тому, що спочатку «погані» діячі в ГПУ порушують справу, а потім втручається Луценко і всі сумнівні рішення змінює. В очах громадськості він герой, оскільки зупинив реванш старої системи, припинив переслідування активіста Майдану. При цьому об’єктивно він нічого не зробив, крім генерації інформаційного приводу», – підсумував політолог.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв