Помічник Ляшка пропонував Супрун хабара квартирою (відео)

248
Очільник «радикалів» Києво-Святошинського району запропонуав Супрун хабара у вигляді квартири

В Інтернеті опублікували відео, де помічник Олега Ляшка пропонує в. о міністра охорони здоров’я Уляні Супрун хабара, в обмін на медичне обладнання для лікарні міста Вишневе.

Про це повідомляє ТСН.

Це одна історія з кількох розмов у кабінеті керівника Антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. У ній фігурують щонайменше п’ятеро осіб.

У записі очільник «радикалів» Києво-Святошинського району Олександр Богачов спочатку  щось  шепоче на вухо, потім хапає за лікоть Уляну Супрун, бере за  руку  і  тихо промовляє: «Я не розумію такі  речі, я розкажу як у нас будинки будуються гарні».

Ішлося про житловий комплекс «Акварелі 2» на околиці Вишневого, що на Київщині.

Імовірно, у цій іще не добудований секції однокімнатна квартира  мала стати  власністю    Супрун.  В. о міністра ще взимку  обмовилася, що у неї в кабінеті пропонував  хабара помічник Олега Ляшка Олександр Богачов.

На відео помічник нардепа каже, що Супрун нібито сама  жалілася  на брак  власного житла, а  він розчулився: «Я людина чуйна і не міг не відгукнутися, щоб  допомогти покращити умови і за це виходить мене хочуть судити».

На іншому відео уже міський очільник Вишневого особисто зустрічається із Супрун і розмірковує над схемами передачі квартири для в. о. міністра.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв