Суддя-стрілок порізав собі руку ручкою у залі суду (відео)

333
У скандального судді стався нервовий зрив просто під час засідання

Одеський суддя Олексій Буран у просто у залі суду Миколаєва намагався домогтися пом’якшення запобіжного заходу – арешт тільки вночі.

Про це пише Вголос.

Просто під час засідання він зірвався на крик і став тикати в руку ручкою. У лютому цього року Бурана відпустили на цілодобовий домашній арешт. Підозрюваний суддя наполягає, що ні в чому не винен, тож намагався домогтися пом’якшення запобіжного заходу – арешт тільки вночі. Оскільки, мовляв, «треба заробляти гроші і доглядати за батьками». Однак суд на це не погодився.

«Тоді змініть мені запобіжний захід – везіть мене в тюрму. Якщо є обставини – за батьками не можна дивитися, поїхати не можна. Ви суд чи хто?» – кричав підозрюваний.

Нагадаємо, два роки тому оперативники спіймали суддю Олексія Бурана на хабарі в півмільйона гривень. Коли прийшли до нього з обшуком», він відкрив вогонь по детективах НАБУ. Півтора роки він провів у СІЗО, після чого йому пом’якшили запобіжний захід.

Підсудний порізав себе ручкою у суді під час засідання

Скандальний одеський суддя Олексій Буран зірвався на крик і почав тицяти у руку ручкою до крові, дізнавшись про подовження цілодобового домашнього арешту. Два роки тому оперативники упіймали Бурана на хабарі у півмільйона гривень. Зараз чоловік скаржиться, що не може заробляти гроші і доглядати за батьками. Більше відео дивіться на сайті http://tsn.ua/video/video-novini

Опубліковано ТСН 6 квітня 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв