Експерт заявив про загрозу висадки диверсійно-розвідувальних груп РФ у Чорному морі

881
Тимчук попередив про загрозу висадки диверсійно-розвідувальних груп РФ у Чорному морі

Україні потрібно бути готовою до того, що Росія влаштовуватиме провокації в Азовському та Чорному морях, щоб довести усьому світові «законність» окупованого Криму.

Таку думку висловив координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат України Дмитро Тимчук у коментарі Апострофу.

Він переконаний: Україні повинна реагувати на провокації Кремля адекватно та має бути готовою дати відсіч у випадку атаки військ Путіна з моря.

«Безумовно, завжди є загроза висадки диверсійно-розвідувальних груп. І це стосується узбережжя як Азовського, так і Чорного морів. Але цей варіант серйозно передбачений нашими військовими відомствами», – підкреслив фахівець.

За його словами, очільник Держприкордонслужби Петро Цигикал запевнив, що в Україні організована система з протидії таким сценаріям.

«Що стосується реальних випадків порушень наших територіальних вод і державного кордону, то ми повинні діяти, виходячи з нашої Конституції та інтересів національної безпеки, як робить будь-яка держава, що поважає себе. І це право дається міжнародними документами», – підсумував Тимчук.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв