НАБУ почало розслідувати будівництво житла «для військових» у Києві (відео)

318
Тут на 8 гектарах, що належать військовим, збудують 10 будинків по 25 поверхів

Національне антикорупційне бюро України підозрює командування Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) та військової частини 195 Центральної бази ДССТ в незаконних діях під час будівництва житла для військовослужбовців.

Як повідомляють Наші гроші НАБУ відкрило кримінальне провадження 14 березня після розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Провадження відкрито за ч. 5 ст. 191 – розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем. Кримінальний кодекс передбачає покарання за цей злочин у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нацбюро розслідує умови і виконання інвестиційної угоди, яку уклали частина 195 Центральної бази ДССТ і ТОВ «Фонд девелопмент груп» щодо будівництва житлового комплексу для військовослужбовців на вул. Магнітогорська, 5 у Деснянському районі Києва.

Тут на 8 гектарах, що належать військовим, збудують 10 будинків по 25 поверхів. Цілий квартал із паркінґами, зоною барбекю, спортзалами. Загалом планують 4455 квартир. Із них військові отримають 150, тобто 3,3%. Хоча експерти стверджують, що в цьому районі військові повинні були отримати не менше 10%.

Міністр оборони Степан Полторак уже наказав переглянути невигідну для військових угоду.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв