Навіщо Кремль відправляє кілерів у мирні міста України: сповідь екс-агента ФСБ

869
СБУ викрила агента російських спецслужб, який готував теракти і убивства в Україні

Замах на народного депутата Ігоря Мосійчука організував Генеральний штаб Збройних сил Росії. Його оперативник у Києві особисто обрав місце атаки і завербував трьох українців. Про такий результат п’ятимісячного розслідування повідомили в СБУ.

Про це ідеться у сюжеті ТСН.

Нагадаємо, вибух стався в жовтні 2017 року біля київського офісу телеканалу «Еспресо». Загинули дві людини.

Днями очільник СБУ Василь Грицак оголосив, що вбивцю затримано. Точніше, одного з убивць Михайла М’ятного. Іще двоє – втекли до Росії. Там же зараз і організатор теракту, офіцер російської спецслужби.

Нардеп наполягає, щоб терориста в погонах екстрадували до України. Якщо ж ні – будуть усі підстави вважати Росію країною-терористом.

Тим часом контррозвідники розповіли ЗМІ, скільки потенційних убивць Росія відправила до мирних міст України. Серед них – російський кілер Артем Дудко, якого ФСБ РФ відправила на територію України для вбивства, як зізнався він сам. Однак, за його словами, смерть однієї людини – далеко не всі плани.

«Іти на радикальні дії, вбивства. Диверсії, теракти», – розповідає про свої завдання колишній агент ФСБ Артем Дудко.

Його першим завданням було спровокувати українських патріотів приїхати зі зброєю до Криму і влаштувати теракт. Шукати виконавців почав серед бійців полку «Азов».

«На зв’язок вийшов молодий чоловік, який хотів у Криму якогось підпільного руху терористичного характеру. Він просив, щоб йому в Крим доправили зброю», – зазначив боєць полку «Азов» Станіслав Єрмаков.

Роль запеклого борця з путінським режимом Артем Дудко зіграв блискуче.

«Він був дуже активним, хотів усе підривати і все розстрілювати, і він просив зброю», – додав Єрмаков.

Насправді Дудко був завербованим агентом, яких ФСБ готувало в Криму для дискредитації України. Це підтвердив детектор брехні. Хлопець прямо з датчиками на тілі розповів, що отримана з України зброя мала бути використана для терактів, контрольованих Москвою. Фактично, це означає, що смерть цивільних готувала сама ФСБ, аби потім звинуватити Україну.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв