Іспанія звинуватила соратників Путіна у мафіозних схемах

254
3 травня 2016 року Національна судова колегія Іспанії видала ордер на міжнародний розшук кількох громадян Російської Федерації, які є наближеними Президента РФ Владіміра Путіна.

Оголошених у розшук росіян підозрюють у причетності до використання мафіозних схем. Зокрема, за словами судді Хосе де ла Мата, який розглядав справу щодо діяльності «тамбовської» й «малишевської» мафіозних груп, проти кожного звинуваченого є досить ґрунтовні докази його вини − передає Українська правда. 
Колегія видала ордер на розшук відповідно до результатів спецоперації «Трійка», що почалася ще 2008 року. В результаті дій спецслужб арештували Гєннадія Пєтрова й Алєксандра Малишева – лідерів двох злочинних груп. Крім того, затримали близько 20 їх помічників і виявили інформацію щодо зв’язків цих незаконних угруповань із російською владою.
У списку підозрюваних фігурує Алєксандр Матусовіч Рєзнік – голова парламентського комітету з питань кредитних організацій і фінансових ринків Держдуми Російської Федерації, член Національної банківської ради.
Нагадаємо, Іспанія підозрює деяких соратників Путіна, враховуючи Голову Правління «Газпрому», заступника Прем’єра і двох колишніх міністрів у допомозі одному з найбільших російських злочинних угруповань, що діють в Іспанії протягом більш ніж 10 років.

Коментарi

Коментарiв