США хочуть налагодити військову співпрацю з Україною

243
3 травня міністр оборони США Ештон Картер заявив, що планує візит до України, аби налагодити двосторонню співпрацю у військовій галузі.

ТАСС зазначає, що Картер раніше вже планував відвідати Україну під час минулої поїздки до Європи, проте врешті змінив свої плани. Сам міністр спростував цю інформацію й зазначив, що «має намір туди поїхати».
Він також зазначив, що хоче ще раз зустрітися з українським міністром оборони Степаном Полтораком, який, на його думку, відмінно справляється зі своїми посадовими обов’язками.
«Міністр оборони України дуже хороший професіонал. Я багато працюю з ним, зустрічав його кілька разів в Європі і сподіваюся врешті поїхати туди», – наголосив високопосадовець.
Він також підкреслив, що Сполучені Штати Америки сподіваються налагодити міцну й довготривалу співпрацю з Україною й іншими країнами Європейського Союзу у військовій галузі.
Нагадаємо, у березні цього року Пентагон пообіцяв надавати фінансову допомогу тим державам, які протистоятимуть агресії Російської Федерації та стримуватимуть Китай.

Коментарi

Коментарiв