Чи можуть сестри Савченко бути агентами Кремля: думка експерта

1304
Ганна Маляр, експерт-кримінолог

Експерт-кримінолог Анна Маляр, яка колись відмовляла Надію Савченко від голодування, висловила думку, що її сестра Віра може бути її співучасницею ще з часів ув’язнення першої в Росії. Про це вона розповіла в ефірі 24.

«Я писала свої аналітичні висновки після голосування ВРУ щодо притягнення Надії до кримінальної відповідальності. І спитала наших правоохоронців, чи відреагували вони на те, як на відеозаписах Надія відповідає на запитання про те, якщо вона загине в результаті збройного нападу на Раду, то хто прийде до влади. Вона ствердно відповідає, що це буде її сестра. Якщо ми всі беремо за точку відліку те, що вона притомна, психічно здорова людина, а я думаю, що це так і є, тоді правоохоронці, дійсно, повинні перевірити цю заяву. Тому що це, по суті, заява про співучасть», – переконана фахівець.

Крім того, вона зауважила, що Віра Савченко під час голодування Надії, відмовляла усіх у проханнях до сестри зупинитись.

«У той момент її сестра була, дійсно, одним із посередників. Вона передавала певну інформацію. Це родинний зв’язок, стосунки довіри. Але багато людей, які до цього долучились, помітили, що сестра чомусь всіх нас відмовляла від цього і говорила: нехай Надія все-таки голодує», – нагадала Маляр.

За її словами, імовірно, між сестрами були певні стратегія та домовленості, і, можливо, вони ведуть якусь спільну гру: «Мене не здивує, якщо виявиться, що вони є співучасницями».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв