Орландо Блум нарешті розповів подробиці візиту на Донбас

180
Прес-центр Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй оприлюднив інформацію щодо візиту відомого актора Орландо Блума на Донбас.

Нагадаємо, 27 квітня 2016 року Блум відвідав кілька населених пунктів Донецької області з місією фонду ЮНІСЕФ. Школи, до яких він завітав, перебувають за кілька кілометрів від передової лінії конфлікту. Таким чином актор хотів підкреслити важливість освіти для дітей, які опинилися в зоні бойових дій.
«Я зустрів дітей, які ховалися в підвалі своєї школи протягом майже двох тижнів, у холоді, без освітлення і тепла, тоді як артобстріли руйнували їхні класи. Тепер, переживши найбільш жахливий життєвий досвід, що міг із ними відбутися, все, чого вони хочуть − повернутися до безпеки і шкільних буднів, планувати власне майбутнє», − наголосив Блум.
Прес-центр ЮНІСЕФ додає, що в цілому майже 600 тисяч дітей на Донбасі потребують термінової допомоги, понад 230 тисяс були змушені покинути своє помешкання. Згідно інформацією організації, майже кожна п’ята школа і дитячий садок у зоні АТО пошкоджені або зовсім зруйновані. 
«Наша увага до кризи не повинна змаліти тільки тому, що цього більше не показують у новинах. Ми повинні бути поінформовані, щоби мати можливість допомогти», − підкреслив актор.

Коментарi

Коментарiв