У Харкові ректор вишу підробляла документи для мігрантів

209
У харківському виші підробляли документи для незаконної легалізації мігрантів

Керівнику одного із вищих навчальних закладів Харкова повідомили про підозру у кримінальному провадженні щодо незаконної легалізації в Україні мігрантів із В’єтнаму, Китаю, Сирії, Іраку та Нігерії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

За інформацією слідства, іноземних громадян легалізовували в Україні шляхом їх фіктивної реєстрації у харківських вузах.

«Днями було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів ключовому фігуранту кримінального провадження – керівнику одного із вищих навчальних закладів», – ідеться у повідомленні.

У прес-службі МВС зазначили, що посадовець була фактично організатором каналу легалізації незаконних мігрантів.

«На підставі фіктивної реєстрації псевдостудентів, за сприяння окремих представників правоохоронних органів, забезпечувала оформлення громадянам В’єтнаму посвідок на тимчасове проживання в Україні, що використовувались останніми, в тому числі, для перетинання державного кордону», – додали у відомстві.

У рамках кримінального провадження, в результаті чисельних слідчих дій, обшуків, допитів і судових експертиз отримано докази вчинення причетними встановленими особами злочинів, передбачених низкою статей КК України.

Крім того, у МВС повідомили, що на підставі зібраних у рамках досудового розслідування фактичних даних Нацполіцією Харківщини додатково порушено понад 100 кримінальних проваджень за незаконне переправлення осіб через державний кордон України та за підроблення документів, печаток, штампів та бланків.

Нині триває досудове слідство, спрямоване на притягнення до кримінальної відповідальності всіх членів злочинної групи.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв