Гройсман пообіцяв розпочати масштабний ремонт доріг

190
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що уже у травні розпочнеться масштабний ремонт доріг у всій державі.

За словами глави уряду, відповідно до Закону «Про державний бюджет України», цього року коштів на ремонт доріг надали в кілька разів більше, ніж минулого року, тому об’єми робіт будуть масштабними − інформує ТСН. 
Гройсман оголосив, що 2016 року на ремонтування українських доріг держава запланувала витратити близько 19 мільярдів гривень. Він також підкреслив, що нині ця проблема «перебуває в комі». Нині Кабінет Міністрів розробляє схему контролю за коштами для ремонту.
«Ми передбачили близько 19 мільярдів гривень, щоби розпочати й поточний ремонт доріг у тому числі. У минулому році цей показник становив лише приблизно 4 мільярда гривень. Тобто, фактично, ми в рази збільшуємо ресурс, але – найголовніше – треба ефективно й раціонально це використати», – наголосив очільник Кабміну.
Додамо, наприкінці травня цього року на території Одеської області розпочнуть будівництво автотраси Одеса-Рені, що стане частиною пан’європейського транспортного коридору.

Коментарi

Коментарiв