Депутати з ультраправої «Альтернативи для Німеччини» знову поїдуть до Криму

244
Політики з «Альтернативи для Німеччини» поїдуть до окупованого Криму уже вдруге

Група депутатів із ультраправої партії «Альтернатива для Німеччини» наступного тижня відвідає окупований Крим.

Про це заявив депутат Бундестаґу Маркус Фронмаєр, повідомляє Welt.

Делегація прибуде до Криму для участі в економічному форумі. За словами Фронмаєра, це приватний візит німецької делегації.

«Як члену комітету зі економічної співпраці та розвитку для мене надзвичайно важливою є економічна кооперація як центральна складова німецько-російських відносин. Торгівля об’єднує людей і допомагає долати конфлікти», – зазначив Фронмаєр.

Поки невідомо, які депутати увійдуть до складу делегації.

Запрошення до участі у форумі отримали і депутати із фракції «Ліві». Один із її представників Александр Ной підтвердив, що його запросили, однак він заявив, що не поїде.

«Наскільки мені відомо, жоден з членів нашої групи не поїде», – повідомила речниця «Лівих» у Бундестазі.

Оргкомітет Ялтинського економічного форуму вже повідомив, що очікує візит великої групи політиків з Німеччини та Австрії. Зокрема, у Ялті очікують прибуття 50 європейських політиків.

Нагадаємо, увечері третього лютого  дев’ять німецьких депутатів приїхали в окупований Крим. До складу делегації, яка пробула в окупованому Криму до 9 лютого, увійшли депутати від партії «Альтернатива для Німеччини» з трьох регіональних парламентів країни: Берлін, Бранденбург і Північний Рейн-Вестфалія.

Німецькі депутати прилетіли до Криму з території Росії, порушивши таким чином українське законодавство.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв