Нове керівництво НАТО пообіцяло підтримати збройні потреби України

244
Новопризначений головнокомандувач Об’єднаних сил НАТО в Європі, генерал армії США Кертіс Скапаротті заявив, що проаналізує потреби України щодо зброї й надасть необхідну допомогу.

4 травня під час прес-конференції у штаб-квартирі Об’єднаних збройних сил НАТО в місті Монс (Бельгія) Скапаротті пообіцяв, що з’ясує, якого саме озброєння потребує Україна для захисту від російської агресії.
«Я вважаю, що ми повинні підтримати Україну тим, чого вони потребують для успішного захисту території й суверенітету. Я особливо приділятиму увагу цьому як головнокомандувач. Я повинен оцінити, яка зброя краща, які спроможності вони можуть використовувати, які спроможності можуть бути додатковими для їхніх сил нині», – цитує УНІАН генерала.
Раніше Скапаротті заявив, що підтримує надання українській стороні летального озброєння, а саме ракетних протитанкових комплексів Javelin. Колишній головнокомандувач силами НАТО в Європі Філіп Бридлав також підтримував цю ідею, проте їхні заклики розкритикувала постійний представник Сполучених Штатів Америки в ООН Саманта Пауер, на думку якої це призведе до ескалації конфлікту на Донбасі.

Коментарi

Коментарiв