Україна солідарна зі США, Францією та Британією щодо Сирії – МЗС

208
США, Британія і Франція завдали авіаударів по військових об'єктах у Сирії, які пов'язують із хімічною зброєю

Застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності.

Про це ідеться у заяві МЗС України від 14 квітня.

Нагадаємо, сьогодні США, Велика Британія і Франція завдали авіаударів по військових об’єктах у Сирії, які пов’язують із хімічною зброєю.

«Україна висловлює солідарність зі США, Великою Британією та Францією і підтримує дії союзників у відповідь на застосування Дамаском хімічної зброї у місті Дума, яке призвело до численних жертв серед мирного населення», – підкреслили у відомстві.

У МЗС також наголосили, що увагу на себе звертає «цілеспрямована підтримка злочинів Дамаска з боку кремлівського режиму, який своїми діями, у тому числі в РБ ООН, послідовно унеможливлює вирішення конфлікту у Сирії відповідно до статуту ООН».

Відповідно до інформації ООН, станом на вересень 2017 року у ході громадянської війни війська Башара Асада майже 30 разів застосовували хімічну зброю. Наприкінці лютого до лікарні потрапили понад 10 осіб із ознаками отруєння хлором.

Після хіматаки 7 квітня у Сирії президент США Дональд Трамп назвав Башара Асада твариною, сам напад – варварським і заявив, що Росія і Іран мають заплатити велику ціну за підтримку Асада.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв