Україна може відновити торгівлю з окупованими територіями

250
Заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука закликав владу відновити торгівлю з тимчасово окупованими територіями Донбасу задля подальшого їх повернення.

В інтерв’ю Громадському Тука заявив, що має стратегію повернення тимчасово окупованих територій на Сході України. Для цього він хоче відновити торгівлю з Донбасом, заборонену в червні 2015 року.
«Існує дві протилежні точки зору. Одна полягає в тому, щоб відгородитися колючим дротом. Вона абсолютно деструктивна. В результаті ментально ми отримаємо втрату населення, озлобленість людей щодо нас. Одержимо й те, коли, здійснюючи виплати на окуповану територію, ми будемо субсидувати виробничі потужності агресора. Протилежна точка зору в тому, що треба зняти всі обмеження. Істина, як завжди, десь посередині», − наголосив високопосадовець.
Він також оголосив, що5  травня відбудеться засідання щодо цього питання. На його думку, це стане кроком на шляху до деокупації Донбасу. Крім того, Тука заявив, що це передбачено відповідно до державної стратегії щодо окупованих територій. Цю інформацію він отримав лише 4 травня.
«Це один із етапів того стратегічного плану, про який я розповідав. Днями я говорив, що його не існує. Нині я бачив його сам. Перш ніж оприлюднювати цю інформацію, її треба правильно подати, затвердити на рівні Президента і Ради національної безпеки й оборони. Тільки потім її можна подавати суспільству», − підкреслив заступник міністра.

Коментарi

Коментарiв