Фіналом Путіна буде суд у Ґаазі, – журналіст

211
Журналіст Віталій Портніков у своїй колонці для Еспресо.TV спрогнозував, що завершенням політичної кар’єри Президента РФ Владіміра Путіна буде Міжнародний суд у Ґаазі.

На думку Портнікова, Ґааґа судитиме Путіна навіть швидше, ніж одіозного кандидата у Президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа, який уже неодноразово відзначався расистськими заявами. 
Він також наголосив, що російська влада дарма поспішила назвати республіканця альтернативою політиці чинного американського лідера Барака Обами. Трамп здійснив грандіозну помилку, коли напередодні річниці Другої світової війни заявив, що військові літаки РФ можуть бути знищені, якщо продовжаться провокації щодо льотчиків США.
«Нещодавно Трамп був улюбленцем російських пропагандистів. Ця закоханість виникла після того, як мільярдер заявив про можливість знайти спільну мову з російським правителем Путіним. У Москві це сприйняли як антитезу політики Барака Обами», − зазначив журналіст.
За його словами, зовнішня політика Трампа насправді кардинально відрізняється від політики Обами, що не зміг усвідомити Кремль. Для Обами відносини з Путіним – це спроби заспокоєння агресії та сподівання на крах його режиму, у той час як для Трампа – покарання і такий же розрахунок.
«Фінал для Путіна і його оточення за будь-якого сценарію один і той же – камера в Ґаазі. Просто у випадку з Трампом Путін потрапить туди швидше, а жертв конфронтації Сполучених Штатів Америки і РФ буде більше. У цьому відчутна різниця», − резюмував Портніков.

Коментарi

Коментарiв