Кремль підготував нові пастки в поверненні Савченко

201
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін зазначив, що російська влада вигадала нові пастки у процедурі її повернення.

«Остання інформація свідчить про те, що російські органи, відомства, що мають до цього відношення, зокрема Міністерство юстиції РФ, наполягатимуть на отриманні гарантій від України, нашого Мін’юсту, виконання Конвенції в частині відбування покарання в Україні Савченко», − цитує 24 Фейгіна.
За його словами, «Кремль викручуватиме Україні руки, щоб отримати тверді гарантії, що Савченко буде сидіти в українській в’язниці». Крім того, термін повернення льотчиці на Батьківщину досі залишається невизначеним питанням.
«Урешті-решт питання про видачу Савченко вирішує суд Російської Федерації. Це, можливо, буде Новочеркаський суд, оскільки вона сидить у СІЗО Новочеркаська», − спрогнозував адвокат.
Саме ці фактори, на його думку, можуть значно затягнути час процедури повернення українки додому. Нагадаємо, в березні цього року російський суд ув’язнив її до 22 років позбавлення волі, проігнорувавши всі докази невинуватості Савченко.

Коментарi

Коментарiв