Меджліс оприлюднив абсурдне рішення «суду» про його заборону

224
5 травня заступник глави Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял оприлюднив резолюцію так званого Верховного суду Криму, контрольованого російською владою, про заборону відомства.

За словами заступника глави представництва кримськотатарського народу, в рішенні «суду» зазначено, що резолюція про створення Меджлісу була ухвалена 19 червня 2013 року на VI Курултаї, у той час як насправді це відбулося ще 1991 року.
«По-перше, рішення про створення Меджлісу було ухвалено 28 червня 1991 року на першій сесії II Курултаю кримськотатарського народу і прописано в Декларації про національний суверенітет кримськотатарського народу», − наголосив представник відомства.
Він також підкреслив, що 19 червня 2013 року взагалі не було сесії Курултаю: «По-друге, голова Меджлісу і його новий склад були обрані 27-28 жовтня, на 1-ї сесії VI Курултаю кримськотатарського народу. І ось таких перлів у рішенні «суду» греблю гати. Моя впевненість у тому, що суд лише повинен був забезпечити видимість правосуддя, тільки підтвердилася настільки безграмотним рішенням».
Нагадаємо, нещодавно так званий прокурор Криму Наталія Поклонська оголосила рішення про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу, що нібито є екстремістською організацією.

Коментарi

Коментарiв