Ватажок «ДНР» відхрестився від наміру вбити Порошенка

205
Ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що, незважаючи на серйозну неприязнь до Президента України Петра Порошенка, не готує замах на його життя.

«Організувати замах на Порошенка? Цього я не робитиму. І не тому, що добре ставлюся до нього. Я думаю, всі усвідомлюють моє відношення до Президента. Просто я вважаю, що його доля в руках українського народу, у всякому разі поки що. Тому, суд над Порошенком повинна здійснити Україна, в тому числі та його частина, що голосувала за нього на виборах. Я не хочу узурпувати це право в українців», − заявив лідер бойовиків.
Він підкреслив, що для нього Порошенко – «це особа, яка зосередила у своїх руках владу й може віддавати накази, наслідком яких є загибель солдатів і земляків». Глава терористів так званої Донецької народної республіки також наголосив на своїй упевненості в тому, що якщо українська влада спробує вирішити конфлікт за рахунок власних сил, «ДНР» зможе нарешті отримати перемогу над «бандерівцями».
Додамо, нещодавно під час онлайн-конференції ватажок бойовиків «ДНР» закликав Державного секретаря США Джона Керрі та представників країн «нормансдької четвірки» відвідати «його території».

Коментарi

Коментарiв