Савченко нарешті пройшла поліграф

302
Адвокат Савченко стверджує, що вона почувається нормально і впевнено

Позафракційна народна депутатка Надія Савченко, звинувачена в підготовці терактів, пройшла процедуру судово-психологічної експертизи з використанням поліграфа.

Про це повідомив її адвокат Олег Соловей у коментарі УП.

«Сьогоднішній день експертизи завершився, але чи завершилась експертиза загалом нам не сказали. Обіцяли про це повідомити упродовж 2 днів», – зазначив він.

За його словами, під час цієї експертизи було кілька дивних речей: «Перше – це те, що планували допит на понеділок, але з незрозумілих причин перенесли. Друге – сьогодні мав бути допит у КНДІСЕ, але коли ми туди приїхали, то нам сказали, що допит в СІЗО і Надія Вікторівна близько години була без адвокатів. Третє, що нам невідомо, чи допит завершився, чи ще буде».

Також адвокат депутатки розповів, що на допиті були присутні три експерти КНДІСЕ, він як адвокат Савченко та охоронець.

«Ставили різні запитання, деякі з них повторювались. Надія почувалась впевнено, шкодувала, що це не транслюють, щоб інші експерти мали змогу проаналізувати її відповіді та реакції. Але атмосфера була така, що під час запитань не можна було навіть ворушитись», – стверджує Соловей.

Савченко, за його словами, нині почувається нормально і впевнено.

Крім того, захисник додав, що через два дні експерти повинні визначитися з попередніми висновками і з тим, чи потрібно їм ще продовжувати експертизу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв