ВРУ розпадеться максимум через рік, − нардеп

467
Народний депутат від «НФ» Олександр Кірш висловив думку, що колишньму главі уряду Арсенію Яценюку немає сенсу немає сенсу балотуватися в нардепи на довиборах у якому-небудь одномандатному окрузі, оскільки чинний склад парламенту протримається не більше року.

«Я думаю, це було б дуже дивне рішення. Насамперед, звичайно, рейтинг Яценюка зростатиме, і ми вже бачимо, що новий уряд повторює те, що робив старий, тому його показники будуть потихеньку вирівнюватися. Але це не відбудеться миттєво. Тому нині йти на вибори немає сенсу – рейтинг ще не достатньо виріс. Крім того, ну який сенс балотуватися, якщо чинний склад Верховної Ради на ладан дихає, ну максимум рік він ще протримається? Тобто десь через півроку обратися, щоб через півроку обиратися знову – це дивно в цій ситуації. Він може цілком керувати і фракцією, і партією, перебуваючи за межами парламенту, для цього зовсім необов’язково відвідувати пленарні засідання», – зазначив в інтерв’ю 112 нардеп, коментуючи політичні плани колишнього Прем’єр-міністра.
Він спрогнозував, що під час наступних виборів партії «Народний фронт» не вдасться отримати 20% голосів виборців, проте цілком реальною цифрою видається приблизно 10%.
«Я думаю, що це не буде проблемою. Справа в тому, що відсотки змінюються дуже швидко, так само, як і у чинного Президента свого часу був абсолютно нульовий рейтинг, і раптово він виявився найвищим у країні. Точно так само і у партій, фракцій все змінюється неймовірно швидко. Я не кажу, що на наступних виборах у «Народного фронту» буде знову більш ніж 20%, але буде зовсім інша ситуація в цілому: дуже мало центристських сил, там будуть сили крайні, так би мовити, з різних боків і буде достатній попит на відсутні центристські сили», – зазначив парламентар.

Коментарi

Коментарiв