Нардеп від «БПП» виявився наближеним скандального прокурора

188
5 травня журналіст Дмитро Гнап оприлюднив фото, на якому народний депутат України від «БПП» Олександр Грановський спілкується з одіозним прокурором Сергієм Лисенком, відновленим на посаді після скандального звільнення.

29 квітня цього року ТСН повідомив, що окружний адміністративний суд Києва поновив на посадах прокурорів Дніпровської прокуратури – Сергія Лисенка й Дениса Солов’я, також відомих як група «лисі птахи». 
Раніше їх звільнили у зв’язку зі оприлюдненим у ЗМІ смс-листуванням – під час судового засідання у закритій групі під назвою «лисі птахи» вони обговорювали розправу над одним із учасників суду, який їм «не сподобався», використовуючи нецензурну лексику.
«Це фото чудово ілюструє сьогоднішнє переплетіння політичної корупції й керованих правоохоронців. Ліворуч на фото – Сергій Лисенко, він же любитель джипів, він же ватажок прокурорського угрупування «лисі птахи», що може вас «побити» або «телефон на районі відібрати». Його співрозмовник праворуч – Грановський. Він давній друг Кононенка, й разом із ним – один  із неформальних кураторів фракції «БПП». Два роки тому Грановський ніяк не міг мені пояснити за які заслуги він потрапив на прохідне місце в список партії. Тоді він пояснив це так: «Напевне тому, що я один із найвпливовіших діячів єврейської громади Києва», – написав у своєму Facebook журналіст.
Раніше бізнесмен Томаш Фіала повідомив, що Грановський та його старший партнер Адамовський купили місце в списку «БПП» за 5 мільйонів доларів, а саме прокурорська банда «Лисих птахів» допомагала їм здобути столичний торговий центр «Скай-Мол».
«Але для скандального прокурора у Грановського, напевно, є інше завдання. Чи не заради цього наш непідкупний суд поновив Лисенка у прокуратурі? Лисенка у супроводі Грановського часто бачать в офісі управління ГПУ з розслідувань у галузі державної служби та власності. Цього нового «міні-НКВС», яке порушило провадження проти Сакварелідзе, Каська й Центру протидії корупції. Знаючи методи «лисих птахів», не сумніваюся, що Лисенку є що запропонувати Грановському для переслідування опонентів Президента», – наголосив Гнап.

Коментарi

Коментарiв